Autopoťahy MAD / DYNAMIC kolekcia

Ak uprednostňujete športovo-elegantný individuálny interiér svojho vozidla, DYNAMIC kolekcia je určená práve vám. Druhá najvyššia rada autopoťahov spoločnosti MAD vznikla kombinovaním prvkov RS DESIGN kolekcie a ALCANTARA® kolekcie.
Výsledným produktom sú autopoťahy zložené z troch typov materiálov:
Leather look (automobilová syntetické koža),
RS Design (športová tkanina) 
Alcantara® (brúsená automobilová syntetická koža).
Kolekcia DYNAMIC je pre vás ideálnou voľbou, ak máte radi športový štýl života, pričom dbáte na prítomnosť elegantných detailov v individuálnom interiéri vozidla.
Pri výrobe je kladený veľký dôraz na detailné spracovanie strihov a použitie kvalitných atestovaných materiálov spĺňajúcich prísne podmienky.
Vďaka originálnej AIRBAG MAD TECHNOLOGY vám MAD zaručuje, že sekundárne autopoťahy MAD šité na mieru v žiadnom prípade neovplyvnia funkčnosť bočných airbagov. Bezpečnosť autopoťahov MAD bola dokázaná v testoch TÜV a produktom spoločnosti MAD  boli udelené všetky povolenia a certifikáty, ktoré sú potrebné pre používanie autopoťahov v bežnej cestnej premávke a pre používanie na sedadlách s bočným airbagom.

Materiály:

Použitie trojkombinácie materiálov umožňuje vytvorenie veľkého množstva farebných kombinácií autopoťahov, čím vzniká veľa možností na vytvorenie skutočne individuálneho interiéru. 

Stredový materiál - materiál 1: autotextília RS Design

                         - materiál 2: automobilová brúsená syntetická koža Alcantara®

Okrajový materiál - automobilová syntetická koža Leather Look.

MAD autopoťahy šité na mieru u nas v predaji

Ukážky z Dynamic kolekcie

autopoťahy MAD v predaji
autopoťahy MAD v predaji


MTYwNW