Autopoťahy MAD / CLASSIC kolekcia

CLASSIC kolekcia je základnou radou autopoťahov značky MAD. Produkty z tejto kolekcie sú pre vás ideálnym riešením ak chcete ochrániť pôvodné čalúnenie svojho auta pred poveternostnými vplyvmi a opotrebovaním vznikajúcim pri každodennom používaní vozidla . Poťahy z kolekcie CLASSIC sú pre vás ideálnou voľbou, ak dávate prednosť decentnému individuálnemu interiéru svojho vozidla v spojení s každodenným pohodlím pri používaní. Pri výrobe je kladený veľký dôraz na detailné spracovanie strihov a použitie kvalitných atestovaných materiálov spĺňajúcich sprísne podmienky. Produktom spoločnosti MAD boli udelené všetky povolenia a certifikáty, ktoré sú potrebné pre používanie autopoťahov v bežnej cestnej premávke a pre používanie na sedadlách s bočným airbagom.

Materiály:

Široký výber materiálov používaných pre Classic kolekciu vám poskytuje skvelú možnosť pre vytvorenie individuálneho a pohodlného interiéru vozidla za rozumnú cenu. V Classic kolekcii si vyberáte odtiene stredového a okrajového materiálu.

Stredový materiál - široká škála atestovaných autotextílií využívaných aj v automobilovej prvovýrobe.

Okrajový materiál - atestované autotextílie alebo automobilová syntetická koža Leather Look.MAD autopoťahy u nás v predaji

 

Ukážky z Classic kolekcie


autopoťahy MAD šité na mieru
autopoťahy MAD šité na mieru v predaji

 


ZDUyNjU5Y2