Autopoťahy MAD / RS DESIGN kolekcia

Hlavnou črtou kolekcie RS DESIGN  je použitie športových materiálov RS DESIGN, ktoré sa montujú napríklad do interiéru Škody Octavia RS. Poťahy  kolekcie RS DESIGN  sú ideálne pre vás, ak dávate prednosť športovému spôsob života spojeného s dynamickou jazdou.
Komfort používania poťahov z RS DESIGN kolekcie zvyšujú ľahko čistiteľné materiály. Pri výrobe je kladený veľký dôraz na detailné spracovanie strihov a použitie kvalitných atestovaných materiálov spĺňajúcich prísne podmienky.
Vďaka originálnej AIRBAG MAD TECHNOLOGY vám MAD  zaručuje, že sekundárne autopoťahy MAD šité na mieru v žiadnom prípade neovplyvnia funkčnosť bočných airbagov. Bezpečnosť autopoťahov MAD bola dokázaná v testoch TÜV a produktom spoločnosti MAD  boli udelené všetky povolenia a certifikáty, ktoré sú potrebné pre používanie autopoťahov v bežnej cestnej premávke a pre používanie na sedadlách s bočným airbagom.

Materiály:
Pri kolekcii RS DESIGN si vyberáte odtiene stredového a okrajového materiálu.

Stredový materiál - športové autotextílie RS DESIGN, ktoré sú používané aj v automobilovej prvovýrobe (Škoda Octavia RS).

Okrajový materiál - atestované autotextílie alebo automobilová syntetická koža Leather Look.MAD autopoťahy u nás v predaji

 Ukážky z RS DESIGN kolekcie

autopoťahy mad v ponuke
autopoťahy MAD v ponuke


MDU5YTU1