Úvod »Autoalarmy» DOPLNKOVÝ MODUL RF SMART 4P


        

DOPLNKOVÝ MODUL RF SMART 4P

novinka

skladom

 

Číslo produktu: RF SMART 4P
naša cena bez DPH : 33,00 eur
naša cena s DPH (20 %):
39,60 eur

RF SMART 4P je doplnkový modul k autoalarmu TS CAN (USB ver.) a slúži na identifikáciu oprávneného odomknutia vozidla a následnú deaktiváciu imobilizačného okruhu tohto autoalarmu. Diaľkový ovládač RC SMART+ má dosah až 20 metrov a obsahuje pohybový senzor, ktorý zabezpečí lepšiu životnosť batérie.

Popis systému:

Po odomknutí vozidla (otvorení dverí), systém začne vyhľadávať diaľkový ovládač RC SMART+. Pokiaľ ho nenačíta do 10 sek., siréna pípne 10x pre upozornenie, že ovládač nebol načítaný. Pokiaľ ho nenačíta ani do 20 sek., bude vyvolaný poplach a imobilizačný okruh zostane naďalej rozpojený.

2 režimy používania:

  1. Na deaktiváciu systému je potrebné stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači RC SMART+. Po jeho stlačení sa systém deaktivuje, imobilizačný okruh je spojený a vozidlo je možné naštartovať.
  2. Bezdotykový režim diaľkového ovládača. Systém sa deaktivuje automaticky, pokiaľ po odomknutí vozidla a otvorení dverí je RC SMART+ v dosahu a systém ho načíta. Po jeho načítaní, sa systém deaktivuje, imobilizačný okruh je spojený a vozidlo je možné naštartovať.

RF SMART 4P sa skladá z anténneho modulu, prepojovacieho kábla s autoalarmom TS CAN (USB ver.) a diaľkového ovládača RC SMART+.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NjRkYm